Основная

Відкриття центру відновлення «Кортекс»

2 березня відбулося урочисте відкриття проекту ВБФ ДОПОМОГИ ТА РОЗВИТКУ «HELPGROUP», центра відновлення для дітей з інвалідністю «Кортекс». Місія центру – забезпечити щасливе та повноцінне життя сім’ям, у яких діти з інвалідністю. Послуги, які будуть надаватися, направлені на успішну соціальну та фізичну адаптацію дітей з інвалідністю.

У даному закладі із особливими дітками будуть працювати масажист, інструктор з ЛФК, психолог та дефектолог. Надаватиметься всебічна психологічна підтримка батькам, та дітям з інвалідністю. За працює перша в Полтаві кімната сенсорної інтеграції, яка допоможе інтегруватися в повсякденне життя.

На відкритті влаштували формальні зустріч для батьків, щоб вони могли поспілкуватися зі спеціалістами закладу, Дмитром Гординським – фахівець із фізичної реабілітації та Катериною Мироненко – психолог. А для дітей навпаки – створили неформальну обстановку, запросили чарівну компанію «Beus», щоб показати малятам розважальну програму.

Центр відновлення «Кортекс» буде існувати завдяки підтримці постійних партерів фонду: Тарас Панасенко – мережа соціальних магазинів «Сьогодні Аврора», Ігор Стефанишин – компанія «БК «УКРБУРСЕРВІС», Оксана Стефанишин –  ТОВ «МІРАТА», Сергій Хіміч – Мережа аптек «Триоль», а також Юлія Закладная, Ірина Маковська, дизайнерська команда R9.

Адреса: м. Полтава, вул. Олександра Бідного, 20,

тел. для довідок +38 (095) 19 83 564