logo ua


button 3065

Історія нашого фонду HelpGroup

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ДОПОМОГИ ТА РОЗВИТКУ «HELPGROUP» був заснований друзями, які намагалися врятувати життя. Ми об'єдналися, дізнавшись, що у нашого близького і кохану людину виявлена онкологія.

Хвороба проходила дуже стрімко. Ускладнення захворювання, змусили звернутися в Ізраїльську клініку, де погодилися взятися за лікування за умови наявності суми в 100 000 уе..

Почавши збори на лікування, ми задумалися над питанням відкриття благодійного фонду, який офіційно міг здійснювати збір коштів, від імені якого можна було б звертатися з проханнями у сприянні та організації благодійних концертів, установці благодійних боксів та інших заходів, спрямованих на збір коштів.

История фонда HelpGroup

Так було прийнято рішення в оформленні та відкритті Всеукраїнського благодійного фонду імені Марії Говорової, для якої і здійснювався збір коштів на лікування. Спочатку, ми не планували здійснювати діяльність фонду надалі, та й не замислювалися над цим, адже метою відкриття фонду на той момент, було зібрати потрібну суму для лікування близької людини. Заснувавши свій фонд, ми могли гарантовано говорити і бути впевненими, що всі зібрані кошти йдуть за призначенням.

История фонда HelpGroup

История фонда HelpGroup

Так склалося, що стрімко розвивається хвороба перемогла, і близької нам людини не стало. За час зборів коштів на лікування, нами була зроблена велика робота з організації концертів, змагань, інформаційних виступів у телевізійних та друкованих ЗМІ, були налагоджені відносини з органами державної влади, студентськими, волонтерською та іншими громадськими організаціями та об'єднаннями. У благодійний фонд стали звертатися інші хворі, яким ми вже не змогли відмовити у зборі коштів та інформації про лікування в Україні та Ізраїлі.

Нами було прийнято рішення зберегти організацію, перейменувавши фонд під ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ДОПОМОГИ ірозвиток «HELPGROUP».

На згадку про близьку людину, який був справедливим, чесним і чуйним, ВБФ «HELPGROUP» дотримується тих самих якостей і правил. Ми високо цінуємо довіру наших партнерів і ім'ям благодійної організації.

История фонда HelpGroup