►ПОДРОБНЕЕ

►ПОДРОБНЕЕ

Друзі, ВБФ ДОПОМОГИ ТА РОЗВИТКУ "HELPGROUP" відкриває терміновий збір коштів

Сергієнко (Тулінова) Вікторія, 36 років, жителька м. Полтава!!!

Стан здоров'я Віки значно погіршився у порівнянні з минулими роками. Віка кругла сирота, інвалід з дитинства 1 групи. Страждає на цукровий діабет 1 типу тяжкої форми. У 20 років втратила повністю зір і був ампутований палець лівої стопи. Через травму почалося постійне прогресуюче руйнування таранної кістки правої ноги, в слідстві чого, відбулося скорочення кінцівки, стало важко пересуватися.

Але, не дивлячись на важкий стан здоров'я і смерті найрідніших людей, Віка не опускає руки. Кілька років тому, Віка зустріла свою долю Віталія. Весь дохід сім'ї йде на дорогі ліки для Віки. Віталій Сергієнко , 8 років працював в реанімації новонароджених дітей. Його знають як висококваліфікованого фахівця, який допоміг багатьом діткам і їхнім батькам. Займається реабілітацією важких діток з діагнозами ДЦП, гідроцефалія, порушення опорно рухового апарату.
Після втрати зору у Віки став розвиватися талант співу, вона бере участь в благодійних концертах, знаходиться в правлінні товариства незрячих.
Наша Віка дуже любить життя. Давайте допоможемо їй жити повноцінно і зберемо кошти на придбання штучної підшлункової (інсулінової помпи), яка буде регулювати рівень цукру в крові і подачу інсуліну, так як ін'єкції інсуліну вже не можуть стабілізувати стан. Віка і Віталік дуже добрі, чуйні і позитивні люди. У них попереду ще довге і щасливе життя! Ми в цьому впевнені!
Просто зараз, їм потрібна наша з вами допомога!
Нам потрібно зібрати понад 131 000 гривен, тому звертаємося до всіх небайдужих людей - допоможіть нам зібрати цю суму, допоможіть врятувати життя молодої полтавки, майбутній мамі, щоб вона змогла і далі нести своє світло в люди ... щоб вона могла жити, адже немає нічого ціннішого за в світі, ніж людське життя

 
Призначення платежу: Благодійна допомога для Сергієнко Вікторії!!!

Рахунок в ПриватБанк - ЄДРПОУ/ДРФО 38655743;
Полтавський ГРУ, МФО 331401; р/р 26001054609785
Філя - Полт.обл.упр.МФО 331467; р/р 26002300773531
Врятуємо життя разом з HELP GROUP!

Помочь сейчас