"HelpGroup" привітав дітей будинку-інтернату з Новим роком

smi

 Діти будинку-інтернату , в який прийшли напередодні Нового року представники благодійного фонду "HelpGroup", завжди відкриті для спілкування.

І хоча вони потребують особливого догляду , проте ці діти вміють радіти життю ... Для них побачити нове обличчя , познайомитися з новими людьми - як повітря - також необхідно і життєво важливо. Саме тому " HelpGroup " приїхав до стіни Зіньківського будинку-інтернату з новорічними подарунками. Побачивши їх, діти раділи і, здавалося, були найщасливішими у світі.

Ссылка на статью: http://uanews.pl.ua/other/2013/12/30/4045.html

По завершенню новорічного ранку з вітальним словом до дітей та гостей звернувся один з 6 засновників благодійного фонду "HelpGroup" Давид Джалагония .

- Ми вже досить часто до Вас з'являємося. І кожен раз ми дуже раді бувати в гостях у Вас. Сьогодні " HelpGroup " приготував для всіх подарунки. У Новий рік я хочу побажати Вам здоров'я і, найголовніше - це щастя, посмішок .. Посміхайтеся частіше, адже у Вас дуже хороший персонал. Будьте разом, будьте щасливі! Самі ж подарунки ддя малюків були придбані за кошти, які напередодні зібрали під час благодійної акції. Як зазначила Марія Олійник ( одна із засновників "HelpGroup" ), сума коштів, яку тоді вдалося зібрати - 3157 гривень. На ці кошти були придбані подарунки для дітей Зіньківського будинку-інтернату.

загалом, кажуть благодійники, дуже мало підприємств, які йдуть назустріч. Одні взагалі нічого не хочуть чути про благодійництво, але є й такі, які допомагають . Зокрема, співпрацювати з командою " HelpGroup " погодилася Одеська кондитерська фабрика - майже єдина, хто не відмовився передати солодощі для полтавських дітей з особливими потребами.

Нарешті, виконуюча обов'язки директора Марія Дмитрівна подякувала "HelpGroup" за таку необхідну для них та їхніх вихованців підтримку.