У Полтаві Брати Борисенки, Renata, гурт London Hill та MMDance заспівали, щоб допомогти дитбудинку-інтернату у Зінькові

ajd

HelpGroup" – молодий фонд, який був створений після тривалої боротьби за життя Марії Говорової її друзями. Організація взяла шефство над Зіньківським дитячим будинком-інтернатом. Кошти, отримані від продажу квитків на концерт "Врятуємо життя разом" підуть на купівлю пральної машини та сушилки у інтернат.

Ссылка на статью:   http://kolo.poltava.ua/dozvilya/u-poltavi-brati-borisenki-renata-gurt-london-hill-ta-mmdance-zaspivali-schob-dopomogti-dityachomu-budinku-internatu-u-zinkovi-20740.html


У "Villa Крокодила" пройшов концерт "Врятуємо життя разом", організований Всеукраїнським благодійним фондом допомоги та розвитку "HelpGroup" .

У Полтаві Брати Борисенки, Renata, гурт London Hill та MMDance заспівали, щоб допомогти дитячому будинку-інтернату у Зіньковіolo.poltava.ua/css/images/sprite.png); background-position: -39px -186px; background-repeat: no-repeat;">"Потому, что я Бэтмеееен.... ", - співали MMDance у підтримку дітей-сиріт із Зінькова

"HelpGroup" – молодий фонд, який був створений після тривалої боротьби за життя Марії Говорової її друзями. Організація взяла шефство над Зіньківським дитячим будинком-інтернатом. Кошти, отримані від продажу квитків на концерт "Врятуємо життя разом" підуть на купівлю пральної машини та сушилки у інтернат.

Перед концертом зірки влаштували прес -конференцію, де поділилися своїми думками про благодійність. Про це читайте на «Коло» згодом.

Чимало полтавців прийшло послухати молодих поп-виконавців. Та звісно, благодійні концерти рідко проходять із аншлагом.

Перед виступами директор Зіньківського інтернату Марина Приступа розчулила всіх промовою:

- Ми вважаємо фонд не тільки нашими шефами, а й друзями. Так думаємо і ми, і наші діти. Їх 135 чоловік. Всі, хто сьогодні прийшов на концерт – віддав частину душі хворим, знедоленим, одиноким дітям.

У Полтаві Брати Борисенки, Renata, гурт London Hill та MMDance заспівали, щоб допомогти дитячому будинку-інтернату у Зіньковіkolo.poltava.ua/css/images/sprite.png); background-position: -39px -186px; background-repeat: no-repeat;">Картини, намальовані дітьми із вадами зору тепер висітимуть у фонді та будинку-інтернаті

Лауреат премії «Гордість країни» у номінації «Почуття обов’язку» Іван Літвинов із Харкова долучився до справи фонду. Він пояснив полтавцям, що допомагати потрібно саме нужденним. Також подарував і фонду, й інтернату картини, намальовані дітьми із вадами зору.

У Полтаві Брати Борисенки, Renata, гурт London Hill та MMDance заспівали, щоб допомогти дитячому будинку-інтернату у Зіньковіe.png
Рената Штіфель, фіналістка Національного відбору Євробачення 2012Першою співала Рената Штіфель, фіналістка національного відбору Євробачення 2012. Не дивлячись на чарівний голос та енергію, яку випромінювала Рената, публіка реагувала стримано. Дівчина заспівала декілька пісень, серед яких відомі «Душа» та «Малая». Також присвятила композицію «Любовь длинною в жизнь» тим, хто в останні дні боровся за майбутнє дітей та онуків.

Полтавський гурт London Hill вийшов на сцену із закликом «перетворити танцпол у танцпол» та творити частіше добро. Вони виконали декілька пісень із власного репертуару. Серед них «Cтекло» та дебютна «В тебе»

У Полтаві Брати Борисенки, Renata, гурт London Hill та MMDance заспівали, щоб допомогти дитячому будинку-інтернату у Зінькові