"HelpGroup" - благодійність в пам'ять про близьку людину.

HG

На той момент ми всі об'єдналися, дізнавшись, що у нашого близької людини Маші Говорової виявлена пухлина. За тиждень до весілля, лікарі виявили онкологію - рак легенів з ускладненнями. Хвороба розвивалась дуже стрімко. Ускладнення захворювання змусилио звернутися в ізраїльську клініку, де погодилися взятися за лікування близької нам людини за умови наявності суми в 100 000 у.е. 

Почавши збори на лікування, ми задумалися над питанням відкриття благодійного фонду, який офіційно міг здійснювати збір коштів, від імені якого можна було б звертатися з проханнями у сприянні та організації благодійних концертів, встановлення благодійних боксів та інших заходів, спрямованих на збір коштів.

 

Ссылка на статью: http://www.vpoltave.info/post/32023-helpgroup-blagod%D1%96jjn%D1%96st-v-pamjat-pro-blizku-ljudinu

 

Так було прийнято рішення в оформленні та відкритті Всеукраїнського благодійного фонду імені Марії Говорової, для якої і здійснювався збір коштів на лікування. Ми не планували здійснювати діяльність фонду надалі, та й не замислювалися над цим, адже метою відкриття фонду на той момент, було зібрати потрібну суму для лікування близької людини. Заснувавши свій фонд, ми могли гарантовано говорити і бути впевненими, що всі зібрані кошти йдуть за призначенням.

Так склалося, що зібрати всю суму ми не встигли, хвороба, яка стрімко розвивалась, перемогла, і близької нам людини не стало. За час зборів коштів на лікування, нами була зроблена велика робота по організації концертів, змагань, інформаційних виступів у телевізійних та друкованих ЗМІ, були налагоджені відносини з органами державної влади, студентськими, волонтерськими та іншими громадськими організаціями. До нас почали звертатися інші хворі, яким ми вже не змогли надати в зборі грошей на лікування та інформації про лікування в Україні та Ізраїлі.

Так було прийнято рішення зберегти організацію, перейменувавши фонд у Всеукраїнський благодійний фонд допомоги і розвитку Help Group.

В пам'ять про близьку людину, який був справедливим, чесним і чуйним, наш фонд дотримується тих же якостей і правил. Ми високо цінуємо довіру наших партнерів і ім'ям благодійного фонду.