КОПІЙКА ЗБЕРЕЖЕ ЖИТТЯ

dopomoga

«Копійка збереже життя». У Полтаві студентські волонтерські організації за підтримки Всеукраїнського благодійного фонду допомоги та розвитку «Хелп Груп» провели благодійну акцію. Упродовж 3-х місяців у торговельних центрах обласного центру молодь збирала кошти на підтримку воїнів АТО. Для цього спеціально встановили скриньки і  назбирали таким чином майже 4 тисячі гривень. Кидали люди навіть копійки.

Подробнее...

«Добрый концерт»

cisafisha 147256144373

9-го сентября ВБФ ПОМОЩИ И РАЗВИТИЯ "HELPGROUP" организовали "Добрый концерт", в поддержку Дениса Мазурова, жителя нашего города!
Денис получил спинальную травму и уже 3 года передвигается на коляске... Всего одна клиника в Украине, согласилась провести курс реабилитации, но на него необходимо собрать более 35 тысяч гривен!

Подробнее...

ПОЛТАВСЬКІЙ ДИТЯЧІЙ ЛІКАРНІ ПОДАРУВАЛИ ОБЛАДНАННЯ ВАРТІСТЮ 25 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

HG

Канульований акумуляторний дриль вартістю 25 тисяч гривень подарували Полтавській дитячій міській клінічній лікарні. За допомогою нового інструменту можна проводити оперативні  втручання та лікування на сучасному європейському рівні.

Подробнее...

У ПОЛТАВІ ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ СТУДЕНТСЬКИЙ БАЛ

HG

«Допомогти так легко» - з такою назвою у Полтаві відбувся ювілейний благодійний студентський бал. Уже 10 років поспіль небайдужа студентська молодь збирає кошти та допомагає у лікуванні своїм ровесникам, які цього потребують. Традиційно благодійний захід проходить за підтримки міської влади.

Подробнее...

Спортивна благодійна естафета

HG

Зібрати кошти для важкохворих і показати користь плавання на власному прикладі вирішили полтавські активісти на берегах полтавської Ворскли. Наша знімальна група бачила цей унікальний для нашої області благодійний заплив на власні очі.

Подробнее...

ПРОГРАМА «ЖИТТЯ МІСТА»

HG

Облаштування єдиної оперативно-диспетчерської служби Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф підходить до фінішу. Тут провели організаційну реструктуризацію та масштабну технічну модернізацію із використанням сучасного обладнання. Однак, враховуючи Постанову Кабінету міністрів «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету», на спецформу працівникам грошей ніхто не виділив. Тому медики звернулися за підтримкою до спонсорів, які відгукнулися і вже за 3 тижні пошили 100 комплектів літніх костюмів для диспетчерів.

Подробнее...

«СКАЖЕНІ КАРАСІ» ПЛАВАЛИ ПІД ПОЛТАВОЮ

HG

Благодійну спортивну «Естафету добрих справ» під Полтавою влаштував клуб «Скажені карасі» та благодійний фонд Help Group.

Подробнее...

У ПОЛТАВІ ЗБИРАЛИ КОШТИ НА РЕАБІЛІТАЦІЮ ДЕНИСА МАЗУРОВА

logo ru

“Добрий концерт” відбувся у Полтаві.  Всеукраїнський благодійний фонд “Хелпгруп” влаштував акцію на підтримку 24-річного  полтавця Дениса Мазурова. У хлопця – травма хребта, йому необхідна реабілітація вартістю 35 тисяч гривень. Кожен проданий квиток наближає Дениса до мрії знову ходити.

Подробнее...