Друзі! Початок нового року – чудова можливість внести зміни у звичний спосіб життя, навести лад у справах та, звичайно, попіклуватися про своє здоров’я. Сьогодні ми хочемо ознайомити вас із продукцією

Uvitme – індивідуальних вітамінних комплексів зі Швейцарії, адже зовсім скоро ми проведемо розіграш продукції Uvitme
Комплекс складається з 3 кроків до здоров`я:
1. Аналіз крові Спеціально розроблений пакет аналізів крові на 55 параметрів виявляє системи ендогенної детоксикації, фактори ризику, рівень метаболізму і дефіцит поживних мікроелементів.
2. Консультація з терапевтом-дієтологом. Фахівець інтерпретує результати аналізів і обговорює ваш план харчування на онлайн консультації.
3. Результати діагностики обробляються в Швейцарії. На їх основі створюється ваш індивідуальний вітамінно-мінеральний комплекс на 2 місяці. Доставка безкоштовна.
Uvitme – це мікс спеціальних гранул, кожна з яких містить в собі один або кілька окремих компонентів. Гранули Uvitme виробляються в Швейцарії за запатентованою технологією, яка не має аналогів у світі!
Змішуючи різні види гранул у потрібному дозуванні, вони створять ваш унікальний комплекс! У складі тільки те, що необхідно вашому організму. Нічого зайвого.
Вартість персонального швейцарського вітамінно-мінерального комплексу на основі аналізу крові і ваших цілей по здоров’ю складає 13 500 грн.
Всі деталі розіграшу ви зможете знайти незабаром на сторінках у соціальних мережах нашого фонду. Слідкуйте за новинами та долучайтеся до добрих справ! Детальніше ознайомитися із продукцією Uvitme можна за посиланням https://www.uvitme.com