Друзі, трішки відійшовши від теми про наших найменших підопічних, хотілось би сказати, що наш фонд не класифікує себе виключно як допомогу тяжкохворим дітям.
7 років тому, коли ми заснували “Хелпгруп”, ми вже знали про те, що біда може натрапити не лише на маленьку та беззахисну малечу. Хвороба або нещасний випадок можуть зробити будь-кого безпорадним у цій боротьбі за життя. У світі є тисячі сумних історій про те, як тяжка недуга перевертає долю звичайної життєрадісної людини догори дригом. Історія Марина Чичикова саме про це.

У свої лише 31 дівчина не може нормально пересуватися. Пів року тому, в результаті отриманих тяжких тілесних ушкоджень, лікарі виявили необхідність заміни тазостегнового суглобу. Процес відновлення інших частин тіла та органів досі триває.
Три тижні тому ми розпочали збір коштів на протез тазостегнового суглобу для Марини вартістю 80 200 грн. Це непідйомна сума для матері-одиначки. І нам дуже прикро, що за весь цей час було зібрано 200 грн.

Їх неповній, маленькій сім’ї потрібна здорова мати, яка зможе забезпечити гарне майбутнє своїй дитині. Зробити це дуже важко, доки життя дівчини під загрозою кожної хвилини, адже її кістка може випасти при будь-якому зайвому русі. Марині більше нікуди звернутись за допомогою. Ми дуже розраховуємо на ваше розуміння та підтримку. Навіть найменша ваша допомога може стати життєво важливою для Марини! 🙏
Допомогти Марині можна за посиланням: https:/helpgroup.com.ua/help/
або за реквізитами, вказавши призначення платежу: благодійна допомога Марині Чичиковій.
ВБФ ДОПОМОГИ ТА РОЗВИТКУ «ХЕЛП ГРУП»
Рахунок в Приват Банк – ЄДРПОУ 38655743
Полтавський ГРУ, МФО 331401
р/р UA903314010000026001054609785
Картка-ключ до рахунку фонду 5169 3305 1652 6859 (зареєстрована на директора фонду Давида Джалагонія)