“Краще допомагати безпосередньо потребуючим, ніж через благодійні фонди”

З одного боку, адресна допомога, звичайно, важлива. Особливо потрібно допомагати тим, кого ви знаєте особисто і кому довіряєте. Але, підтримуючи деякі фонди, ви не тільки підвищуєте якість надання допомоги конкретній людині – але і допомагаєте тисячам сімей.

Тож, чому набагато ефективніше підтримувати системну благодійність, ніж допомагати конкретній людині?
– Благодійні фонди – це професійні організації, які точно знають як допомогти, не нашкодити і як досягти необхідного результату.
– Коли ви переказуєте гроші для допомоги на особисту картку людині, ви не завжди можете відстежити їх подальший шлях. У той час як фонди зобов’язані бути «прозорими» і розміщують на сайті фінансові звіти – надходження і витрати за кожен місяць.
– Невеликі, але регулярні пожертви – найбільш усвідомлений і ефективний внесок у вирішення соціальних проблем. Якщо вам здається, що жертвують на благодійність тільки великі суми – це не так. Зазвичай, великі суми на допомогу підопічним збираються з невеликих пожертвувань від благодійників.

Підтримуючи наш фонд, ви допомагаєте тяжкохворим дітям та стаєте чарівником для кожного з них! Адже чим більше благодійників – тим більше шансів на диво!

Підтримати благодійні проєкти та діяльність фонду можна:
– за посиланням https://helpgroup.com.ua/help
– за реквізитами
ВБФ ДОПОМОГИ ТА РОЗВИТКУ «ХЕЛП ГРУП»
Призначення платежу: “Благодійна допомога”
Банківська картка до рахунку фонду:
5169 3305 1965 0656 (зареєстрована на директора фонду Давида Джалагонія)
Рахунок в Приват Банк – ЄДРПОУ 38655743
Полтавський ГРУ, МФО 305299
р/р UA683052990000026008011210356