Доброго дня, друзі!
Дитячі мрії – це чарівництво, яке супроводжує нас усе життя . Впродовж днів, місяців, довгих років ми прагнемо до здійснення своєї заповітної казки, і якщо 10 відсотків результату залежить від зовнішніх обставин, то інші 90 – найчастіше від нас самих. Сьогодні у рамках проєкту #вік_не_вирок ми розповімо історію чоловіка, який вирішив змінити своє життя заради мрії дитинства.
83-річний черкащанин Володимир Єрьоменко все життя марив морськими подорожами, однак не мав на це часу і сміливості. Лише доживши до такого благородного похилого віку, він продав квартиру і дві машини, щоб купити яхту в Англії, виготовлену 50 років назад.
У морській подорожі Володимир побачив сім штормів – і цей досвід йому дуже сподобався. Впродовж двох місяців він пройшов Англію, Іспанію, Португалію, Італію, Францію, Грецію та Туреччину. Чоловік та його яхта зупинялися у європейських портах, спостерігали інші культури. Більше того, за час мандрів він встиг написати автобіографічний роман “Лігалі”, до якого увійшли історії про подорож та людей, яких зустрічав.
Мандрівник закликає всіх не боятися, а з посмішкою йти за своєю мрію, адже тільки з нею “підкорюються моря”.