Друзі, минулий рік був дуже плідним та успішним для Кортексу! Підбиваємо підсумки діяльности у цифрах та розповідаємо про досягнення нашого центру!

За 2020 рік було надано соціальних послуг для 292 сімей, у яких виховуються діти з інвалідністю всіх категорій. За цей час спеціалістами було надано 107 консультацій з надання психологічної підтримки для людей з інвалідністю та проведено 1893 заняття для наших відвідувачів, а саме:
– 620 сеансів терапії з сенсорної інтеграції;
– 882 заняття з логопедом-дефектологом;
– 125 сеансів профілактичного масажу;
– 266 занять з ЛФК.

Також ми впровадили проєкт психологічної підтримки для батьків, що виховують дітей з інвалідністю та отримали державне фінансування в рамках міської цільової програми соціального захисту населення “Турбота”. Загалом було проведено 40 групових занять з психологом, які відвідали 289 чоловік та 11 семінарів, у яких взяли участь 159 чоловік.

Головним досягненням для розвитку Центру є перемога у програмі “Бюджет участі”! Завдяки вашій підтримці у голосуванні “Кортекс” стане доступнішим для батьків дітей з інвалідністю всіх категорій, суттєво збільшиться кількість безкоштовних занять, вартість занять у Центрі стане значно меншою (за рахунок відсутності орендної плати за приміщення), а якість надання послуг значно збільшиться!

Любимо, що робимо! Розвиваємося та вдосконалюємося на користь наших відвідувачів!