У відділенні ортопедо-травматології Полтавської дитячої міської лікарні замінили вікнаОсновная

У відділенні ортопедо-травматології Полтавської дитячої міської лікарні замінили вікна

Зусиллями Helpgroup та фінансовій підтримці і сприянню парнтерів, нарешті були встановлені нові вікна.

Допомога відділенню ортопедо-травматології у Полтавській дитячій міській лікарні вперше була надана нашим фондом у 2018 році. Завдяки партнерам та спонсорам, було придбано та передано вкрай необхідне обладнання для проведення оперативних втручань.
Підтримуючи зв’язок із завідуючим відділення, знаємо про їх потреби, тому вирішили і на далі допомагати закладу та зробити перебування маленьких пацієнтів комфортним та затишним. Заміна старих вікон стала необхідністю.

На першому етапі, нам вдалося замінити 4 вікна, завдяки ініціативі ТОВ «Українська зерноторгова компанія», в особі директора, Сергія Веренкіотова!

У відділенні ортопедо-травматології Полтавської дитячої міської лікарні замінили вікна У відділенні ортопедо-травматології Полтавської дитячої міської лікарні замінили вікна

Неоціненна допомога компанії «Мірата», а самое Оксані Стефанишин, яка протягом шести років разом з нами!
Дякуємо за будівельні матеріали компанії «Мінімаксі» та небайдужість і за сприяння Анні Богдановій. Фінансову підтримку надали: компанія ТОВ «Інверт» , а саме Євгеній Мартиненко, компанія «Браксис Логистик» (Павло Литвиненко), а також Олексій Нікітченко.
Дякуємо усім вам від нашого колективу та від адміністрації лікарні.

Всіх охочих приєднатися до наступного етапу заміни вікон — запрошуємо до співробітництва. Творіть добро — воно повертається сторицею!