Термінові новини про стан Саші Авраменко.🙏
Сьогодні ми зв’язалися з медиками Кременчуцької дитячої міської лікарні, де зараз перебуває наша підопічна. Самопочуття Саші різко погіршилося. Дівчинку переведено до реанімаційного відділення лікарні. Після загального аналізу крові виявили зниження рівня тромбоцитів і анемію.
Зважаючи на рекомендації ізраїльських лікарів, Саша має перебувати в інкубаторі для немовлят, якого у тамтешній лікарні просто немає. Він потрібен для створення ідеальних умов перебування малечі у ньому завдяки спеціальному фільтру. Інкубатор має захищати організм немовляти від мікробів та пересихання шкіри, що може стати вкрай небезпечним для Сашиного діагнозу, а також підтримувати рівень кисню всередині.
Середня вартість інкубатора для немовлят складає 240 тисяч грн. Просимо усіх представників соціально відповідального бізнесу та просто небайдужих людей допомогти у придбанні апарату для подальшої передачі в лікарню.
Ми маємо пам’ятати, що Саша сам на сам бореться з тяжкою хворобою. Кожного дня життя дівчинки під великою загрозою. Немовля зараз дуже кволе і потребує нашої підтримки, як ніколи.♥️
Допомогти Саші можна за посиланням: https://helpgroup.com.ua/help/
або за реквізитами, вказавши призначення платежу: благодійна допомога Саші Авраменко.
ВБФ ДОПОМОГИ ТА РОЗВИТКУ «ХЕЛП ГРУП»
Рахунок в Приват Банк – ЄДРПОУ 38655743
Полтавський ГРУ, МФО 331401
р/р UA903314010000026001054609785
Картка-ключ до рахунку фонду 5169 3305 1652 6859 (зареєстрована на директора фонду Давида Джалагонія)