22 лютого, у приміщенні Центру відновлення Кортекс минув наш перший безкоштовний семінар-практикум для батьків «Як підготувати до школи дитину з інвалідністю». Підсумуємо та поділимося враженнями .

У заході взяло участь 13 мам . Однією з головних задач було допомогти їм відчути себе спеціалістами в області інклюзивної освіти. Дякуємо спікеру, психологу School of image Катерина Мироненко (Katerina Mironenko) за цікаве розкриття доволі непростої теми.

«У момент, коли мами відчули себе невіддільною частиною механізму під назвою «інклюзія», – почали брати активну участь в семінарі: обмінювалися досвідом, ідеями. Мені, як спікеру, було доволі цікаво і комфортно працювати з групою», – ділиться враженнями психолог.

«Як підготувати до школи дитину з інвалідністю» «Як підготувати до школи дитину з інвалідністю» «Як підготувати до школи дитину з інвалідністю»

Нагадаємо: згідно з законом про доступ дітей з особливими потребами до освіти (2541-VIII) діти з порушеннями розвитку мають можливості навчатися у загальноосвітніх школах. Батьки є рівноправними членами команди поруч з педагогами, психологами, логопедами. Тому підвищення обізнаності і освітнього рівня – необхідність.

В результаті навчання батьки отримали:

більше знань про основні види порушень розвитку;

перелік умінь та навичок, необхідних дитині для успішної підготовки до школи;

інформацію про особливості поведінки та навчання дитини з різними видами порушення розвитку;

 психологічну підтримку;

тематичні методичні матеріали;

навчилися створювати умови для найкращого засвоєння дитиною шкільних знань та чимало іншої інформації.

Подібні зустрічі плануємо влаштовувати й в майбутньому. Щоб не проґавити – слідкуйте за новинами сторінок Helpgroup та Кортекс.

Дякуємо за підтримку й активну участь Тетяна ЮрченкоСветлана НестуляNatalia Bondarenko, Вікторія Лоза. Без вас це навчання було б неможливим. Фінансування тренінгу забезпечила міська цільова програма соціального захисту населення «Турбота».