Друзі!!! Кожне Ваше звернення, це історія життя, боротьби та надій!
Це звернення ми публікуємо від імені мами маленької дівчинки Тані яка так потребує Вашої уваги та допомоги:
Я, Різник Наталія Володимирівна, мама маленької дівчинки Тані, якій зараз 3 роки 9 міс.
13 років я не могла завагітніти, та після довготривалого обстеження, лікування, і інсемінації, сталося диво – я завагітніла відразу двійнею. Однак наше щастя тривало не довго, на 25 тижні я потрапила в пренатальний центр з нульовим кровотоком у 1-го плоду, а вже на 30 му тижні, сталася антенатальна загибель 1-го плоду. Потрібно було робити миттєвий кесарів розтин, щоб врятувати інше дитя.
Так, 13.04.2018 р. з’явилася наша дівчинка на світ з вагою 1кг 220 гр.,36 см…Потім реанімація, крововиливи в мозок, інтенсивна терапія, і постійні реабілітації. У 1.5 міс. доці зробили операцію на глазках (ретинопатія недоношених).У 1 рік нам поставили діагноз ДЦП спастичний тетрапарез, вторинна мікроцефалія. З 4-х місяців ми проходимо постійні реабілітації, масажі, іппотерапію іглорефлексотерапію, плавання. Це все звісно дає свої результати, хоч і маленькі.
На даний час, Таня не сидить, не повзає, не бере іграшки, ручки постійно тримає в кулачках. Ми бачимо гарні результати після занять з іппотерапії, спинка стає міцнішою, психоемоційний стан дитини покращується. З кожним курсом я бачу позитивну динаміку, що не може не радувати – нас “особливих батьків”.
Зараз, за станом здоров’я дитини, я не можу вийти на роботу, а коштів чоловіка не вистачає на наші постійні поїздки і реабілітації, так як хочеться доки Таня маленька вкласти в неї максимум зусиль.
Я звертаюся до всіх небайдужих людей до чужого горя допомогти нам здійснити мрію Танечки зробити свої перші і такі довгождані кроки. Я впевнена, що з допомогою в нас все вийде!!!
До фонду HELPGROUP Наталія Володимирівна звернулася з проханням в допомозі оплати курсу реабілітації в Центрі «Ветер Перемен» що знаходиться в с. Нижні Ровні Полтавської області.
Курс реабілітації складає 25 000 грн.