Відбулася знакова для нас всіх подія – відкриття санітарної кімнати в Полтавському обласному клінічному онкологічному диспансері.
Ідея реалізації цього проєкту прийшла до одного із наших меценатів. Ми домовилися разом зробити невелику реконструкцію у відділенні. Пацієнти, що переносять важкі операції, потребують комфортних умов для перебування у лікарні, адже вони переживають дуже складні моральні випробування.
Був замовлений проєкт та проведений капітальний ремонт із облаштуванням “під ключ” санітарної кімнати, що розташована в хірургічно-абдомінальному відділенні медзакладу на шостому поверсі.
Процес тривав близько трьох місяців і загальна сума витрат склала 485 тисяч гривень. За цей час нам вдалося втілити в життя оновлену, зручну, максимально практичну кімнату для медичних процедур. З функціоналом, якістю та естетичною стороною нам допоміг архітектор CityLab Architects – Dmytro Kozyrenko
Після реконструкції пацієнти онкологічного диспансеру зможуть користуватися нормальним душем,санітарними кабінками, новими меблями, прати та прасувати свої речі. Чому це стало можливим?
Раніше реалізація таких проєктів не була профільною роботою фонду, але побачивши бажання зробити гарну справу від меценатів, готовність професіоналів якісно працювати над соціальними ініціативами, ми зрозуміли, що є, насправді, синергія. Тому хочемо зробити такі проєкти – одним із напрямків роботи фонду. Тут кожен виконує свою функцію та роль, а Helpgroup готовий відповідально координувати спільну роботу: від оцінки справжніх потреб, комунікації із закладами охорони здоров’я до передачі на баланс лікарні.
Наш колектив завжди готовий до партнерства тут: https://helpgroup.com.ua/help/
5169 3305 1965 0656 (картка-ключ до рахунку фонду, зареєстрована на директора, Давида Джалагонія).