Друзі, ми з добрими новинами під кінець робочого тижня
Іван та Григорій Пелішенки – це наші перші підопічні поважного віку, які і надихнули нас на благодійний проєкт під назвою #вік_не_вирок. Так, це саме та історія про самотність, серйозні проблеми зі здоров’ям та мізерну пенсію.
Минуло трохи більше двох тижнів, відколи ми поділилися з вами складною історією життя братів і попрохали долучитися до допомоги знедоленим пенсіонерам. І, дякуючи небайдужим людям, нам вдалося зібрати суму, якої вистачило на місячний запас ліків та препаратів медичного призначення.
Брати Пелішенки сьогодні чекали нас біля свого будинку з самого ранку, щоб передати подяку всім, хто відреагував та допоміг. Побачивши все, що ми привезли, вони дуже зраділи, бо нарешті, можна не економити на кожній краплі медичного розчину.
Для забезпечення стареньких ліками щомісяця потрібно 1700 грн. Зараз пенсіонери тримаються і радіють будь-якій допомозі. Єдине, чого вони бояться – аби ми про них не забули. Тому ми знову звертаємось до вас по допомогу. За місяць нова зустріч з Іваном та Григорієм і нам вкрай не хочеться їх розчаровувати.
Просимо вас долучитися до проєкту #вік_не_вирок , щоб підтримати літніх людей, які залишилися наодинці зі своїми проблемами.
Нагадуємо, що історію братів Пелішенок ви можете переглянути у відео за посиланням: https://www.facebook.com/HEIPGROUP/videos/351306575891206