Вік 5-6 років у дитини є одним із найскладніших. На цьому етапі малюк вчиться не лише вступати у соціальні відносини з суспільством, але й активно розвиваються пізнавальні здібності дитини. Важливим аспектом розвитку у цьому віці є підготовка до школи.

Для цього слід звернути увагу на завдання, які розвивають пам’ять, мислення, увагу, посидючість, моторику рук, зосередженість, вміння доводити виконувану справу до кінця і оцінювати результат. Це необхідно для того, щоб у подальшому правильно і впевнено навчити дитину писати букви та цифри, читати, засвоювати нову інформацію.
Дуже важливо знати і розуміти, що дитина надасть перевагу цікавим і доступним завданням, тобто основною метою буде не лише направити пізнавальний розвиток у потрібне русло, але і зробити цей процес яскравим і захоплюючим.

На кожному занятті нашого курсу приділятиметься час саме на подібні завдання, і не тільки у письмовому вигляді – але й у форматі активних ігор, групової взаємодії та творчих завданнях. Ми допоможемо кожній дитині розкрити таланти, а в разі необхідності пропрацювати ті зони розвитку, де необхідна підтримка.