На початку пандемії у світі, наша країна не стала винятком зі списку тих, хто був не готовий до епідемії… В нашій області не було обладнання, яке визначає точність діагнозу COVID -19 (ПЛР обстеження). Головний лікар самостійно доставляв аналізи до Києва, обстеження займало декілька днів. Під час розповсюдження вірусу рахунок йде не на дні, а на години. Визначили найважливішу потребу – закупівля обладнання. Завдяки відповідальному підприємцю Юрий Лупаенко та учаснику Полтавська асоціація бізнесу – ТОВ “ФІРМА “ТРИОЛЬ” ЛТД” (мережа Аптеки Триоль), закупили систему ампліфікації на суму 600 000 грн., передали, робочий процес налагоджений.
Але черга в 500 – 600 підозр формувалася кожну добу, обладнання одне на область. До лабораторного центру звозили підозри з усіх куточків Полтавського регіону. Втрачався дорогоцінний час…
Розуміючи важливість питання, разом із партнерами вирішили купити станцію для виділення. Результатом придбання медичного обладнання стала можливість прискорення тестування вдвічі, черга відсутня! Зекономлено час, врятовано не одне життя!
На станцію для виділення було витрачено 360 000 гривень.
Ми щиро дякуємо нашим постійним партнерам за участь та активну позицію щодо соціальної відповідальності! Повірте, якби не було Вашої допомоги, був би втрачений дорогоцінний час та можливість зупинення епідемії.
Ті, без кого ситуація з COVID – 19 на Полтавщині могла загостритися — учасники Полтавська асоціація бізнесу:
🔹 Лев Жиденко
🔹ТОВ “ФІРМА “ТРИОЛЬ” ЛТД” (мережа Аптеки Триоль)
🔹 Konsort – точка росту. на чолі з директором Виталий Дмитриев
Завдяки вашій щедрості Полтавська область має найнижчий показник по захворюваності.
Попереду масове тестування медичних працівників, співробітників поліції та нац. гвардії. Тому ми впевнені, дякуючи нашим партнерам, зроблена дуже важлива справа!
Попереду багато справ! Приєднатися може кожен: 5169 3305 1965 0656 (картка-ключ до рахунку фонду, зареєстрована на директора, Давида Джалагонія).