Основная

Покинуті двійнята

Новина з приводу збору коштів для двійняток-відмовників.
Почнемо з самого початку:
31 травня, після 15:00 години, до фонду надійшло офіційне звернення про допомогу передчасно народженим двійнятам, від яких відмовилась мама.
Ми, як організація, яка звикла відкривати збір коштів тільки згідно офіційних документів, оприлюднили заяву матері та акт соц.служби, не знаючи про закон МОЗ про нерозголошення приватної інформації (до півпроку у мами є право одуматися та повернутися за дітьми). Документи ці, ми оприлюднили, аби довести правдивість того, що дітям допомогти нікому…
Завідувач відділення реанімації, Будинська Тетяна Валентинівна – людина з великої літери! Добра серцем і душею! Розуміючи складність стану дітей, взяла на себе відповідальність та відкрила на своє ім’я картковий рахунок для збору коштів для двійнят. Також були оприлюднені її контактні номери. Через нагальну необхідність в лікуванні, маючи добрі наміри, лікар стала заручником ситуації, в яку не маючи бажання на те – потрапила.
Всі небайдужі полтавці! Ми дуже дякуємо всім, хто відгукнувся на прохання про допомогу! Але давайте не будемо вимагати від лікаря виконувати не її роботу! Вона займається врятуванням життя! Через постійні дзвінки на телефон – не може повноцінно віддаватись своїй роботі…

Дуже Вас просимо, всі хто репостив інформацію, де вказані контакти Тетяни Валентинівни, номер картки та супроводжуючі документи дітей – видаліть цю інформацію!
Сьогодні, 3 червня, в кабінеті заступника головного лікаря ПОДКЛ, пройшла зустріч між представниками дитячої лікарні, Helpgroup та представниками ЗМІ (0532.ua – сайт міста Полтави – новини, афіша, довідник підприємствТатьяна Цирульник (Tatiana Tsyrulnik)Центральний ТОВ Студія Місто
Всі кошти, які перераховувались на карту Тетяни Валентинівни, приносились до відділення – перераховані на рахунок фонду з призначенням: Благодійна допомога для двійнят з ПОДКЛ!
Карта лікаря заблокована та закрита! Подальший збір коштів на допомогу двійнятам – офіційно веде Helpgroup!

На приватну карту лікаря надійшло 62 735 грн., готівкою до відділення принесли 18 316 грн. та на рахунок фонду – 21 135 грн.
На разі, на рахунку фонду акумулюється 102 186 грн.
Стан дівчаток – стабільно тяжкий. Не відомо скільки часу та коштів потрібно на те, аби виходити дітей до виписки з відділення реанімації.
Всю звітну документацію про використання коштів, ми обов’язково будемо публікувати на сторінках наших груп в соц.мережах.
Допомогти можна тут:
ВБФ Допомоги та Розвитку «HELPGROUP»
Призначення платежу: благодійна допомога для двійнят
Номер картки фонду – 5169 3305 1652 6859 (картка-ключ до рахунку фонду, зареєстрована на директора, Джалагонія Д.)
ЄДРПОУ / ДРФО 38655743
Полтавський ГРУ Приват Банк, МФО 331401
р/р 26001054609785

Врятуємо життя разом з HELPGROUP