Зараз саме час зайнятися добрими справами, які наповнять минаючий рік особливим сенсом і новорічним святковим настроєм. Що для цього потрібно? Бажання творити добро і дарувати подарунки – вміння, у якому можна вдосталь попрактикуватися, перейнявши на себе новорічний синдром Діда Мороза.
У вас є така можливість! До новорічних свят ми оголошуємо збір солодких подарунків для дітлахів! Ви можете подарувати радість та святковий настрій пацієнтам, що перебувають на лікуванні у підлітково-дитячому відділенні Полтавської обласної психіатричної лікарні ім. О.Ф. Мальцева ПОР. Для цього потрібно лише:
– принести солодкий подарунок або фрукти за адресою вул. О.Бідного, 20 (Центр відновлення “Кортекс”) або вул. Заводська, 12б (офіс фонду)
– або перерахувати будь-яку суму для подарунків за реквізитами картки 5169 3305 1652 6859 (зареєстрована на директора фонду Давида Джалагонія), призначення платежу – “Солодкі новорічні подарунки”.
Всі кошти та подарунки будуть спрямовані на новорічні привітання для дітлахів. Збір триватиме до 25 грудня включно. За детальною інформацією звертатися за телефоном 095 159 09 99 або у приватні повідомлення.