Дорогі наші помічники!💖
Кожного дня за допомогою в “Helpgroup” звертається безліч людей. Усі вони різні, з різними історіями і несхожими долями. Але у них є щось спільне – це надія на те, що на них звернуть увагу, почують і не залишать один на один з їх бідою. У нашого фонду є дуже багато друзів, чиє надійне плече ми постійно відчуваємо. Ви підтримуєте всі напрямки діяльності фонду в різних формах, ви віддаєте нам свій час, допомогаючи у якості волонтерів, надсилаєте кошти на порятунок нужденних. Немає слів, щоб передати як ми вдячні вам за довіру і підтримку. 🤗
І все ж таки. Ми хочемо звернути вашу увагу на програму “Регулярна допомога”, як вкрай важливий і актуальний для нас вид допомоги. Це можливість здійснювати регулярні списання коштів з банківської картки її власника без повторного вводу реквізитів та участі платника в ініціації чергового платежу. За допомогою систематичних платежів ми зможемо прогнозувати щомісячні збори фонду і в разі необхідності невідкладної допомоги нашому підопічному розуміти, що ми можемо надати її своєчасно. Порятунок однієї людини не змінить світ, але для цієї людини світ, безсумнівно, зміниться.
🥰Друзі, кожен, хто оформить такий платіж, буквально перейде на наступний рівень благодійності – системну допомогу. Після цього кроку добра справа відбуватиметься “сама собою” без вашої спеціальної участі, а ми все одно відчуватимемо ваше плече підтримки. Ще більше, ніж раніше!
Висловлюємо щиру подяку партнерам, які підтримують діяльність фонду і вже підписали договір про регулярний платіж:
– ТОВ “ХФК “Адмірал”
– Приймальня Дмитро Нальотов
– Торгсервис ООО, Полтава
– Авторське отельє Voronianska
– СВ Аптека
– ПП УСП “Мегаполіс”
– Resto club PODIUM
– Косметологический центр “Колібрі”
– Konsort – точка росту.
– Аптеки Триоль
– Имидж-М
– Дитячий стоматологічний кабінет «КІNDER»
– Аврора – сім’я соціальних магазинів
🤳Приєднатися до команди небайдужих, підтримати діяльність фонду та оформити регулярний благодійний платіж можна просто зараз за посиланням https://helpgroup.com.ua/help/.
Разом ми здатні на більше!🌟