Друзі, сьогодні нам нарешті вдалося відвідати нашу найменшу підопічну.
Саша Авраменко перебуває в окремій палаті відділення педіатрії молодшого віку Кременчуцької дитячої міської лікарні, куди ми саме і відправилися. Там познайомилися з чудовими лікарями, що ретельно доглядають дівчинку та слідкують за її життєдіяльністю. Висловлюємо вдячність журналістам Телеканал ICTV, що зголосилися приїхати на наше запрошення та висвітлити складність ситуації, в якій опинилася наша підопічна. Ми раді розуміти, що зараз Саша в надійних та небайдужих руках.
Під час відвідин дізналися, що самопочуття дівчинки прогресує з позитивною динамікою, є помітна різниця у стані шкіри. Сашу регулярно купають та проводять процедури по догляду за тілом, щоб інфекція не змогла уразити організм.
Саша – унікальна дівчинка, бо такий діагноз (синдром Ноя-Лаксової), як виявилося, в Україні зафіксований вперше. Не дивлячись на свій важкий стан, немовля бореться за своє життя і єдиним порятунком у цій боротьбі є медикаменти.
Ми вдячні всім, хто допомагає коштами Сашиному лікуванню. Від початку збору завдяки небайдужим людям загалом вже переказано 38 594 грн.
Проте, у крихітки важка хвороба і попереду її чекає довготривале лікування. Щоб протистояти такому лиху їй потрібна наша постійна підтримка. Без вас Саша не впорається самотужки!🙏
Допомогти можна за посиланням: https://helpgroup.com.ua/help/
або за реквізитами, вказавши призначення платежу: благодійна допомога Саші Авраменко.
5169 3305 1965 0656 (картка-ключ до рахунку фонду, зареєстрована на директора, Давида Джалагонія).
ЄДРПОУ/ДРФО 38655743
Полтавский ГРУ Приват Банк, МФО банку 331401
р/р UA903314010000026001054609785