Доброго дня, друзі!
Сьогодні у рамках проєкту #вік_не_вирок розповідаємо історію нової підопічної, яка потребує нашої допомоги.
74-річна Катерина Чудан живе вдвох із сином, який має тяжкий діагноз “Синдром Дауна”. Через ускладнення після грипу жінка втратила зір. Спочатку настала атрофія зорового нерву лівого ока, згодом, через велике навантаження на праве око, Катерина осліпла остаточно. Синові Миколі регулярно потрібні дороговартісні сеанси масажу та гімнастики, водні процедури, сольові ванни. Пенсії і виплат, які жінка отримує на сина, катастрофічно не вистачає на дороговартісні медикаменти, продукти харчування та оплату комунальних послуг. Житлові умови старенької також потребують покращення: квартира опалюється старими електричними приладами, які вже виходять з ладу, а у одній з кімнат не завершено вже давно розпочатий ремонт.
Зупинити процес старіння не здатний ніхто, а ось полегшити старість людині – цілком можливо. У наших силах зробити «золотий вік» максимально комфортним і безпечним. Родина потребує нашої допомоги!
Підтримати проєкт #вік_не_вирок та надати допомогу підопічній можна на сайті https://helpgroup.com.ua/ у розіділі “Допомогти”
Або за реквізитами:
ВБФ ДОПОМОГИ ТА РОЗВИТКУ «ХЕЛП ГРУП»
Призначення платежу: благодійна допомога для Чудан Катерини.
Картка-ключ до рахунку фонду 5169 3305 1652 6859 (зареєстрована на директора фонду Давида Джалагонія)
Рахунок в Приват Банк – ЄДРПОУ 38655743
Полтавський ГРУ, МФО 331401
р/р UA903314010000026001054609785