Міланці усього 2 роки, проте її дитинство вже сповнене болем та сльозами.

Вроджений вивих стегнового суглоба у дівчинки діагностували на другий день після народження. Діагноз, здатний у майбутньому відняти у неї здатність рухатися.

До 6 місяців Міланка носила апарат Гросса. На деякий час, за словами лікарів, стан дівчинки покращився, проте ходити вона почала пізно – у рік та чотири місяці. З цього моменту почалося найстрашніше – Мілана почала сильно кульгати.

Лікарі винесли діагноз – у дівчинки відсутня головка стегна, кістка стрімко росте вгору. Планове оперативне втручання стало терміновим. При такій ваді розвитку один зі стегнових суглобів дитини формується неправильно, і не здатний утримувати кістку в межах поглиблення тазової впадини. Якщо вона зачепить спинний мозок – це призведе до повного паралічу дівчинки.

Операція запланована на 12 липня. Її вартість – 72 700 грн. Часу залишилося критично мало! Лише ваша допомога та підтримка може подарувати Міланці не надію, а шанс на здорове життя, на кроки без болю та сліз!

Маленьких внесків не буває, кожна гривня – це реальна допомога для дівчинки! Ми не раз доводили, що можемо творити дива! Зараз дива дуже потребує і маленька Мілана!