Друзі, почнемо сьогоднішній день з натхнення та мотивації!

Розповідь йтиме про незвичайного британського хлопця, який постраждав від церебрального паралічу, але зміг здійснити заповітну мрію.

Бредлі Уорвік страждає на важку форму ДЦП і прикутий до інвалідного візка.
З самого народження хлопець з особливою жагою ставився до музики. Проте, вважав, що через тяжкий недуг в нього не вийде займатися улюбленою справою на високому рівні.

Та, принаймні, на дворі 21 століття і Бредлі має змогу спілкуватися з людьми за допомогою комп’ютера і спеціального пристосування, яке вловлює рух очей. Відкриттям для хлопця став музичний додаток “EyeKeys”, у якому програма відтворює звук тієї клавіші, на яку дивиться людина. Граючи таким чином на бас-гітарі, 2015 року хлопець пройшов прослуховування в музичний оркестр «South West Open Youth Orchestra» і дуже вразив суддів.

Заповітна мрія Бредлі збулася і зараз він грає в першому оркестрі, що об’єднує як здорових музикантів, так і тих, що мають різні ступені інвалідності, а також виступає на відомих фестивалях.

«Музика змушує мене розслабитися і відчути себе щасливим всередині. Слова пісень і звуки музики нагадують мені про тих самих особливих людей, що живуть в моєму серці, – каже Бредлі, а також додає про свою команду оркестру: – Будучи частиною такої команди, я можу виходити в світ і знайомитися з новими людьми, які, як і я, люблять музику”.

Ми також віримо у неможливе, але все ж розраховуємо на вашу реальну допомогу та підтримку! 🙏❣️