Привіт, друзі! Хоча погода за вікном не надто надихає, у нас є гарна новина і саме з неї хочемо розпочати новий тиждень. Завдяки підтримці нашого постійного спонсора, Фонд зміг закупити систему «Кнопка виклику медсестри» (31 шт.) для Полтавського обласного клінічного онкодиспансеру. Загальна вартість базової комплекції – 41 570 грн. Система:

– полегшує комунікацію пацієнтів з персоналом;

– підвищує контроль та якість надання допомоги;

– поліпшує перебування пацієнтів у відділенні.

Купівля нової системи здійснилася в рамках проєкту реконструкції післяопераційних палат.

«Нам доводилося багато спілкуватися медперсоналом щодо труднощів в їх роботі, які можна вирішити в цьому проєкті. Одним з таких побажань було влаштування системи кнопок виклику медпрацівника біля кожного пацієнта.

Пізніше ми випадково натрапили на пост у Фейсбуці народного депутата Дмитра Гуріна, який демонстрував систему кнопок, яку їм вдалося реалізувати в Інституті раку в Києві за благодійні кошти», – розповідає архітектор проєкту Дмитро Козиренко.

Механізм працює просто: пацієнт натискає кнопку, над палатою загоряється лампа, також виклик надходить на телефон медсестер, а керівництво отримує статистику щодо стану пацієнта (усі виклики потрапляють в історію хвороби).

Дуже сподіваємося і віримо, що нова функція дасть відчуття безпеки та прискорить одужання тяжкохворих полтавців.