За останню добу в області зафіксували 317 підтверджених випадків захворювання на COVID-19, летальних випадків – 8. Також зростає кількість тих, хто “одужав” після коронавірусної інфекції. Насправді, про повне одужання говорити можна далеко не у всіх випадках. Наслідки коронавірусної інфекції є не менш небезпечними, ніж сама інфекція.
Коронавірус дуже підступний. Це означає, що всім потрібно пильно стежити за своїм здоров’ям, особливо тим, хто переніс вірусну пневмонію. Перехворілі можуть страждати задишкою навіть при мінімальних фізичних навантаженнях. Уражені легені не зможуть давати організму потрібну кількість кисню, тому такі структурні зміни в легенях потребують тривалого відновлення.

У багатьох випадках після виписки з лікарні, пацієнтам призначають кисневу терапію. Однак, здійснювати її без спеціального обладнання – майже неможливо. Наш фонд вже придбав два кисневі концентратори, вони вже надані у користування пацієнтам, але кількість дзвінків до фонду із проханнями врятувати рідних зростає.
Дуже просимо вас підтримати збір на закупівлю концентраторів, щоб допомогти одужати більшій кількості людей.
Приєднатися до збору можна перерахувавши будь-яку суму
на сайті https://helpgroup.com.ua/help/ , призначення платежу “Закупівля кисневих концентраторів;
за реквізитами картки ПриватБанку 5169 3305 1652 6859 (зареєстрована на директора фонду Давида Джалагонія)
на сайті крауд-платформи ЗМІСТ https://zmist.pl.ua/crowdfundings/kysnevyj-konczentrator-dlya-likuvannya-hvoryh-na-covid-19-vdoma?fbclid=IwAR08b5UPc3be7dlYicuksBqMz1IQVSxpldGwmsgI-g0kgBDu2-to0y5fJzY