Полтава офіційно у “червоній” зоні епідемічної небезпеки – щодня фіксується близько сотні нових випадків зараження, у лабораторіях – величезні черги на тестування. Заповнюваність ліжок в закладах охорони здоров’я міста, відведених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим COVID-19, становить майже 80% – з 230 місць-ліжок зайняті приблизно 190. Кожен день з черговим антирекордом наближає нас до критичної ситуації.
Кількість хворих, що потребують госпіталізації та кисневої терапії збільшується, а з нинішньою динамікою захворюваності на COVID місць у лікарнях вже дуже скоро не вистачатиме. Інфіковані пацієнти проходитимуть курс лікування у домашніх умовах, без професійної медичної допомоги. Для них кисневі концентратори життєво необхідні, адже це єдиний спосіб підтримувати рівень кисню у крові. Без спеціального обладнання вони просто не зможуть боротися із вірусом.
Один кисневий концентратор вже оплачений та направлений до Полтави, але разом ми здатні на більше! Коли мова йде про порятунок життів, ми не можемо залишатися осторонь.
❗️❗️❗️Приєднатися до збору можна за посиланням https://helpgroup.com.ua/help/
ВБФ ДОПОМОГИ ТА РОЗВИТКУ «ХЕЛП ГРУП»
Призначення платежу: закупівля кисневих концентраторів
Картка-ключ до рахунку фонду 5169 3305 1652 6859 (зареєстрована на директора фонду Давида Джалагонія)