З досвіду Києва, Одеси та Львову розуміємо, що ситуація із захворюваністю на COVID-19 досі напружена. Наразі у нашому регіоні становище поки дещо лояльніше, але що буде далі – невідомо.
Якщо в лікарнях великих міст не всім вистачає кисню, то що вже говорити про тих, кого в лікарню не приймають, або виписують зі зниженим рівнем сатурації. Але ж не всі можуть обійтися без ковтка повітря. Сьогодні в Україні купити кисневий концентратор доволі важко, адже апарат – на вагу золота.
А при цьому люди, яких виписують з лікарень, але яким ще треба підняти рівень кисню у крові, приречені на страждання. Як зазначають ті, хто пройшли через це пекло, головне – вчасно підключити кисень, і тоді шанси на життя збільшуються в рази.
До нашого фонду все частіше надходять дзвінки від людей, що благають надати концентратор у користування для рідних чи близьких. Два концентратори, які ми закупили минулого місяця, вже рятують життя людей, але на цьому зупинятися не можна. Ми просимо вас підтримати збір на кисневі концентратори, адже ніхто не знає кому буде потрібна допомога вже завтра.
Підтримати проєкт можна за посиланням https://helpgroup.com.ua/help/, вказавши призначення платежу “Закупівля кисневих концентраторів”
або на крауд-платформі ЗМІСТ: https://zmist.pl.ua/…/kysnevyj-konczentrator-dlya