Всі ми мали надію що чергова хвиля епідемії стихає. На перший погляд так і є: у лікарнях ситуація, наче, покращилася, ліжко-місць вистачає, показники захворюваності поступово зменшуються. Однак, на жаль, ситуація значно гірша.
До нашого фонду звернулася дівчина, яка благала про допомогу. Тремтячим голосом вона розповіла історію про свого тата… Перебіг хвороби у чоловіка був неймовірно важкий: більше місяця він знаходився в інфекційній лікарні, дихав за допомогою апаратів ШВЛ, сатурація була нижче 60. 
Зараз його виписали з лікарні з перенесеним COVIDом, фіброзом легенів та рівнем сатурації 82. На жаль, за обставинами, він не може знаходитися у лікарні, йому потрібне лікування у домашніх умовах. Позитивна динаміка простежується, однак лікування не завершено. Тому вони звернулися до нас з проханням надати кисневий концентратор. Ми, звичайно, не могли відмовити, адже рівень сатурації дуже низький. 
Згодом надійшов ще один дзвінок з проханням надати у користування кисневий концентратор. Ситуація аналогічна, пацієнта виписали з лікарні зі зниженим рівнем сатурації з показаннями терапії у домашніх умовах. Як виявляється, після перемоги над COVID-19 залишаються страшні наслідки і людина стає залежною від кисневої терапії. Дзвінків щодня більшає, люди благають допомогти врятувати близьких та рідних.
Обіцяна «друга хвиля» прийшла вчасно, а люди, вже звикнувши до карантинних обмежень, стали забувати, що COVID-19 – це не тільки маски в маршрутках і магазинах, але і важка хвороба. Все більша кількість людей проходять лікування у домашніх умовах. Враховуючи великі черги на дослідження КТ, діагностика COVID ускладнюється і пацієнти потрапляють до лікарні у стані, коли без кисневої терапії вже ніяк не впоратися.
Просимо вас підтримати збір на кисневі концентратори, адже, на жаль, у такій ситуації може опинитися кожен з нас.
Родичі тих хто має низькі показники сатурації та знаходиться на лікувані вдома, збиваються з ніг у пошуках концентратора, який може допомогти вижити. Адже сьогодні апарат – на вагу золота.
Підтримати проєкт можна за посиланням https://helpgroup.com.ua/help/, вказавши призначення платежу “Закупівля кисневих концентраторів”