“Ріс абсолютно здоровою і спокійною дитиною, але в 7 місяців у синочка почала рости голова, лікарі забили на сполох і направили на огляд…”. Такими словами мама 12-річного Кирила починає розповідь про довгу боротьбу за нормальне життя сина.
Згодом дослідження покаже, що шлуночки головного мозку при нормі 3-4 мм були розширені до 40,0 мм. Причина – кіста III шлуночка, врятувати дитину може тільки операція (пізніше генетик скаже, що це наслідки щеплення АКДП).
Після операції з’явилася непостійна косоокість. Фізичний стан дитини став гіршим, ніж до операції: перестав самостійно сидіти, вставати в ліжечку, ходити з підтримкою.
Свій перший курс реабілітації Кирило пройшов у 2 роки. На той момент було втрачено багато часу. За ці 12 років родина багато чого досягла: від безпорадної дитини, яка після операції навіть сидіти не могла, до хлопчика, який пересувається за допомогою паличок для ходьби і намагається робити перші самостійні кроки, ходить у загальноосвітню школу за програмою інклюзивного навчання.
На сьогодні Кирилу дуже терміново потрібне зимове ортопедичне взуття. Вартість взуття – 1 850 грн. Отримати його від держави можливо, але чекати доведеться не менше 2-3 місяців. Тому родина дуже сподівається на нашу допомогу!
Надати допомогу для Кирила можна за посиланням: https://helpgroup.com.ua/help/,
або за реквізитами картки ПриватБанку 5169 3305 1652 6859 (зареєстрована на директора фонду Давида Джалагонія)
Призначення платежу: Товстопят Кирило