Сьогодні розповімо про важливість зворотного зв’язку та наші успіхи.

Відвідувачі “Кортексу” добре знайомі з Tatiana Vandzhura – спеціалісткою центру відновлення. Жінка виховує чудову доньку Катерину і разом вони не перший рік борються з тяжкими хворобами.
Справа в тому, що у дівчинки діагностували аутизм середньоважкого ступеня, алалію, затримку психічного та мовного розвитку.

В якості щорічної державної послуги дітям з інвалідністю, Катя проходила реабілітацію в Скадовську. Наш фонд має за мету допомагати у потрібний момент, тому для дівчинки було оплачено 5 додаткових сеансів дельфінотерапії на суму 10 500 грн.

– “Скадовськ. Дельфінарій “Акварель”. Дельфінотерапія.
Мрії збуваються для тих, хто мріє!
Ми з Катрусею прошли практично всі види терапій, які могли собі дозволити. Дельфіни довго залишалися мрією, про яку я навіть не говорила вголос, настільки ця мрія була фантастичною і далекою…
Але, дива трапляються, для тих, хто в них вірить так, як ми з Катрусею.
Моя смілива і сильна духом дівчинка, ти зробила це! Чергова наша перемога!
Щиро вдячні команді Helpgroup за надану допомогу у проходженні курсу дельфінотерапії! Реабілітація пішла моїй дитині на користь, є позитивні результати, якими ми завдячуємо вам.” – пише нам Тетяна Ванджура.

Ми зі свого боку безмежно раді отримувати такі теплі відгуки за наші спільні зусилля.Вдячні вам за вашу довіру,підтримку і ще більше – за участь і допомогу. Ваші перемоги – це те, заради чого ми стараємося!🙏