Старість – це те, що чекає кожного у майбутньому. Проте, як бути тим, для кого поважний вік – сьогодення і його гідне продовження під сумнівом?

Багато з тих, хто зараз на пенсії прожили складне життя. Вони вели активний спосіб життя, важко працювали, будували плани, а зараз залишилися сам-на-сам зі своїми проблемами. Їх маленьких пенсій іноді не вистачає навіть на забезпечення базових потреб: продуктів харчування та ліків. Долі багатьох з них зруйнувала тяжка хвороба, яка заперла стареньких у власних квартирках і навіть похід до магазину став для них нездійсненним. Епідемія коронавірусу для людей похилого віку не лише висвітлила проблему самотності, а й вкрай загострила її.
Життя стареньких постійно під загрозою. Ми маємо розуміти, що кожні 50 – 100 гривень – це шанс допомогти їх скрутному становищу: закупити ліків, продуктів харчування або речей, що зроблять їх будні комфортнішими. Люди поважного віку заслуговують жити гідно, а не виживати на самоті, з болем та голодом.

Саме тому “Хелпгруп” вирішив заснувати проєкт #вік_не_вирок , який буде направлений на поміч та підтримку пенсіонерів, що знаходяться у скрутному матеріальному та фізичному становищі, а також висвітлювати усі труднощі, з якими стикаються літні люди. Наразі наш фонд вже має перелік звернень від родин та людей похилого віку, які терміново потребують нашої з вами допомоги.

Підтримати стареньких у нашому новому проєкті можливо за посиланням: https://helpgroup.com.ua/help/
або за реквізитами, вказавши призначення платежу: благодійна допомога літнім людям/ проєкт допомоги “Вік – не вирок”.
ВБФ ДОПОМОГИ ТА РОЗВИТКУ «ХЕЛП ГРУП»
Рахунок в Приват Банк – ЄДРПОУ 38655743
Полтавський ГРУ, МФО 331401
р/р UA903314010000026001054609785
Картка-ключ до рахунку фонду 5169 3305 1652 6859 (зареєстрована на директора фонду Давида Джалагонія)