Сьогодні, влада, бізнес, волонтери, громадські та благодійні організації об’єднали зусилля за для боротьби з коронавірусом!

Кожного дня ми отримуємо нові запити та звернення про необхідну допомогу. Наша робота перейшла в режим бойової готовності. З самого ранку наша команда проводить зустрічі, наради, переговори та передачу необхідного до лікарень. Ми вдячні кожному, хто надав можливість та допомогу в реалізації закупівель.
Сьогодні, від обласної лікарні надійшло прохання про сприяння в закупівлі комплектуючих до трьох апаратів штучної вентиляції легенів.

Ми безмежно вдячні, що учасники Полтавська асоціація бізнесу, компанія АВТОТРАНС, в особі Сергій Михайлик та компанія Аврора – сім’я соціальних магазинів, надали фінансову допомогу в розмірі 258 тис. грн за для закупівлі необхідного.

Нашими об’єднаними зусиллями будуть відновлені три одиниці обладнання, які в майбутньому дадуть можливість врятувати не одне людське життя ❤️
❗️Завдяки Вам робляться справді достойні справи!

Закликаємо всіх, хто бачить нас, читає наші новини – перейняти досвід учасників ПАБу і приєднатися до співпраці. Разом – ми зможемо зробити більше!
Чекаємо вас тут 👇:
https://helpgroup.com.ua/help

чи за реквізитами:
ВБФ допомоги та розвитку Helpgroup
Призначення платежу: благодійна допомога на боротьбу з коронавірусом
ЄДРПОУ / ДРФО 38655743
Полтавський ГРУ Приват Банк, МФО 331401
р/р UA783314010000026004054638708