Друзі!  У період новорічних та різдвяних свят, коли навколо відчувається магічна атмосфера дива, хочемо ще раз звернути вашу увагу на особливу категорію малюків – передчасно народжених. Ці немовлята вже на початку свого життєвого шляху змушені боротися за життя
Новонароджені крихітки неймовірно тендітні та слабенькі, через що потребують особливої турботи та лікування.  Вже у перші миті після пологів, у передчасно народжених немовлят можна помітити зовнішні відмінності від тих, хто народився у зазначений термін. А виходжування і реабілітація таких малюків можлива лише завдяки сучасному медичному обладнанню.
Щодня у ці крихітні тіла роблять десятки уколів та крапельниць. Зменшити біль під час проведення внутрішньовенних інфузій може спеціальний апарат – венозний сканер. Цей прилад допомагає побачити розташування тонесеньких вен крізь шкіру малюка та провести ін’єкцію вдало з першого разу.
Ці малята надзвичайно тендітні і незахищені, кожне врятоване життя такої крихітки – безцінне! Разом нам під силу полегшити страждання немовлят та допомогти медичному персоналу безболісно проводити лікування!
Допомогти можна за посиланням:
Або за реквізитами:
ВБФ ДОПОМОГИ ТА РОЗВИТКУ «ХЕЛП ГРУП»
Картка-ключ до рахунку фонду 5169 3305 1652 6859 (зареєстрована на директора фонду Давида Джалагонія)
Призначення платежу: Венозний сканер