А наш ланцюжок добрих справ сьогодні продовжився!🔗
“Хелпгруп” працює, щоб встигати відповісти на максимальну кількість різних прохань про допомогу. Звітуємо про наші три хелп-справи:
💙До нас звернулась директорка Полтавського міського центру соціальних служб і розповіла про скрутне становище родини Матвієнко. У дев’ятнадцятирічного Богдана хвора мати та маленький брат із важкою формою інвалідності. Хлопець намагається самотужки утримувати всю сім’ю. Мати Наталя хворіє на цироз печінки і знаходиться на стаціонарі у лікарні. Родині було передано медичні препарати для лікування матері на суму 1492,80 грн.
💙Пенсіонеру Будакову Петру Трофимовичу допомогли із закупкою медичних препаратів на суму 1848,92 грн. У чоловіка не менш болісна історія: складне захворювання – полінейропатія та оніміння ніг.
💙Полтавська дитяча міська клінічна лікарня звернулась по допомогу, щоб забезпечити трьох немовлят, від яких відмовилися. На суму 2669,16 грн. було придбано та передано адміністрації закладу медичні препарати, засоби особистої гігієни та продукти харчування для дітей.
Така допомога стала реальною завдяки зібраним коштам для порятунку Саші Авраменко. Безмежно вдячні всім, хто підтримує фонд. Допомагати легко, коли ми разом! 🙏
Приєднуйтесь до добрих справ на сайті: https://helpgroup.com.ua/help/